Chcesz tak żyć, widzieć tylko czubek swego fiuta? nie?

Temat: Firefox i Thunderbird 1.06
...przegladarka to wlasnie opera, kazdy co ja instaluje mowi ze przekombinowana jest ma baner itd. to wszytko moze odstraszac, ale z tym wszytkim mozna sobie poradzic. Żeby skonfigurowac operke naprawde solidnie, to trzeba ja poznac całkowicie, wtedy sie okazuje ze to prosta nieskomplikowana i konfigurowalna w 80% przeglądarka, jest tak super przestronna ze glowa boli, jak bede mial troche casu zapodam mana wlasnie o niej takie howto, bo widze ze ludzie pękaja jak bąbki swiateczne po jej instalacji. Tak swoja droga to ciekawe czy ff ma takie bbcode jak idzie zrobic na prawoklik w operce i zaznaczeniem tekstu miec juz gotowca pisząc w fast reply, co opisalem na forum TUTAJ :) pozdro
Źródło: shareosiol.com/index.php?showtopic=5597Temat: bombki świąteczne -oferta dla galerii
chciałabym zaoferować oryginalne bąbki świąteczne o średnicy 15,10 cm. Wykonane w technice decoupage-papier + faktura + akryl; Stanowią efektowną dekorację zarówno na choinkę jak i do wnętrz świątecznych. W przypadku zainteresowania z Państwa strony proszę o kontakt na adres meilowy conha@poczta.onet.pl. Na życzenie prześlę szczegółową ofertę ze zdjęciami.
Źródło: epo.nethit.pl/viewtopic.php?t=299


Temat: oferta dla galerii na bąbki artystyczne
Wykonuję bąbki świąteczne z masy papierowej, zdobione ornamentami,technika własna, średnica 10-12 cm.Zainteresowanych proszę o kontakt- hable@wp.pl Foto wysyłam na życzenie.
Źródło: epo.nethit.pl/viewtopic.php?t=1026


Temat: Gadu gadu na nowo
witam sie Babki świąteczne
Źródło: nacalezycie.pl/viewtopic.php?t=690